Public Relations

PR

Szkolenie skierowane jest do pracowników działów public relations, rzeczników prasowych, pracowników działów marketingu i promocji, przedsiębiorców, samorządowców oraz innych osów, które z racji obowiązków zawodowych zajmują się kształtowaniem, poprawą i ochroną wizerunku.

Celem szkolenia jest kształtowanie praktycznych umiejętności związanych z zaplanowaniem realizowaniem działań public relations. W trakcie szkolenia omawiane są metody i narzędzia wykorzystywane w skutecznej komunikacji z grupami docelowymi. Prezentowane są możliwości wykorzystania różnych kanałów komunikacji oraz technik kształtowania wizerunku.

Szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla: polityków, samorządowców, managerów, kadry zarządzającej, pracowników działów public relations, rzeczników prasowych oraz innych osób odpowiedzialnych za budowanie relacji firmy/organizacji z jej otoczeniem.

Termin szkolenia: ustalany jest indywidualnie.

Cena dla studentów studiów dziennych: 550 zł brutto

- serwis kawowy i napoje

Zakres tematyczny

1.Wizerunek firmy i rola PR w jego kształtowaniu.
2.Wstęp do Public Relations.
3. Komunikacja z otoczeniem w procesie kształtowania wizerunku.
4. Metody i techniki PR.
5. Dział PR w firmie / organizacji.
6. Media Relations.
7. Działanie w sytuacji kryzysowej.
8. Przygotowanie komunikatu w związku z sytuacją kryzysową – warsztaty.
9. Instytucje świadczące usługi w zakresie PR w Polsce