Witamy na stronie internetowej RZESZOWSKIEGO CENTRUM EDUKACJI,

co dwa lata wiedza, w niektórych obszarach nauki podwaja się. Obecne wyzwania edukacyjne wymagają od pedagogów nowych form kształcenia. Naszą pasją jest umiejętne nauczanie ukierunkowane na przekazanie wiedzy w sposób skuteczny i praktyczny, aby każdy mógł zrozumieć podstawy zagadnień oraz samodzielnie pogłębiać wiedzę pod stałą opieką trenera.
Naszą misją jest skuteczne i praktyczne kształcenie naszych Słuchaczy na każdej płaszczyźnie.

Podstawą RCE są ludzie – nauczyciele, trenerzy oraz kadra zarządzająca, którzy oprócz przekazywania wiedzy stawiają również na kontakty interpersonalne mające na celu pogłębienie społecznego wymiaru nauczania.

RCE jest nowoczesną i skuteczną organizacją, dla której priorytetem jest kształcenie na wysokim poziomie. Stworzyliśmy szeroką ofertę szkoleń i kursów zarówno dla młodzieży, studentów jak i dorosłych.
Naszą ofertę kierujemy również do firm, szkolimy w obszarach, które są niezbędne w efektywnym i praktycznym funkcjonowaniu każdej z firm. Na bieżąco monitorujemy nowe metody i innowacje w nauczaniu, aby poziom naszych usług edukacyjnych był najlepszy.

zespół Rzeszowskiego Centrum Edukacji

Rzeszowskie Centrum Edukacji
posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonego przez
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie pod numerem ewidencyjnym: 2.18/00026/2008.

ADRES:
35 - 303 Rzeszów, ul. Św. Michała Archanioła 5