Menu
Tablet menu
A+ A A-

BHP – Szkolenie okresowe pracowników inżynieryjno – technicznych

Opis szkolenia

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników inżynieryjno – technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji.

Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu identyfikacji i oceny zagrożeń występujących w procesach pracy, organizacji pracy i stanowisk pracy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii, jak również metod likwidacji lub ograniczenia zagrożeń czynnikami występującymi w środowisku pracy.

Szkolenie kończy się egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Terminy

Termin rozpoczęcia szkolenia: 10 PAŹDZIERNIK 2018 r.

Termin szkolenia dla grup zorganizowanych: ustalany jest indywidualnie.

Ceny

Cena szkolenia: 180 zł brutto
Cena dla grup zorganizowanych: do uzgodnienia
Cena za szkolenie w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę: do uzgodnienia

Cena obejmuje:
- 2 – dniowe szkolenie w salach dydaktycznych RCE
- materiały szkoleniowe
- zaświadczenie o ukończeniu kursu
- serwis kawowy, napoje oraz poczęstunek

Dodatkowe informacje

Proces rekrutacji:
1. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy (zakładka O NAS - DO POBRANIA)
2. Wypełniony formularz zgłoszeniowy wyślij na adres e-mailowy RCE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź złóż osobiście w naszej siedzibie.
3. Po otrzymaniu potwierdzenia z naszej strony o terminie rozpoczęcia kursu, prosimy o uiszczenie opłaty (możliwość wpłaty w II ratach) na rachunek bankowy Rzeszowskiego Centrum Edukacji lub osobiście w kasie RCE.

Szczegółowy zakres tematyczny

1. Regulacje prawne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, metody identyfikacji, analizy i oceny zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia, uciążliwymi i niebezpiecznymi występującymi w procesach pracy oraz oceny ryzyka związanego z tymi zagrożeniami.
2. Kształtowanie warunków pracy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa pracy i ergonomii, w tym w zakresie metod likwidacji lub ograniczenia oddziaływania na pracowników czynników szkodliwych dla zdrowia, uciążliwych i niebezpiecznych (m.in. przez odpowiednie rozwiązania projektowe, technologiczne i organizacyjne).
3. Nowoczesne rozwiązania techniczno – organizacyjne wpływające na poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy (w szczególności urządzenia wentylacyjno – klimatyzacyjne, urządzenia zabezpieczające, środki ochrony indywidualnej).
4. Ćwiczenia dotyczące uwzględniania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii w projektowaniu.
5. Zasady postępowania w razie wypadku w czasie pracy i w sytuacjach zagrożeń (np. pożaru, awarii), w tym zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku.

 

 

Tagi: BHP Szkolenia

Kalendarz szkoleń

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28